Треба закінчувати цей «совок», – Дубілет про те, як політики сміються над власниками паїв

13 листопада парламент має намір розглянути законопроєкти про земельну реформу. Президент України Володимир Зеленський закликав нардепів підтримати законопроєкт №2178-10 про відкриття ринку землі. Документ передбачає скасування з 1 жовтня 2020 року заборони на продаж земель сільгосппризначення всіх форм власності.

Мораторій на продаж землі – це якась неймовірна історія у стилі Кафки. Зараз, коли я опинився в уряді, побачив це зсередини.

Ви навіть не уявляєте цинізм тих, хто виступає проти цієї реформи. «Картковиий будинок» відпочиває. В когось є банальні бізнес-інтереси, але в переважної більшості – це просто інструмент політичної боротьби або торгівлі за посади. Економіка та інтереси суспільства нікого не хвилюють.

Коли вони виступають з палкими промовами проти того, щоб українці вільно розпоряджалися своєю землею, вони реально думають: «Вот это я гоню! Лишь бы не заржать!». Серйозно.

Близько 7 млн українців отримали паї на землю. Треба захищати їх та не дати продатись задешево! От тільки 1,5 млн з них вже померли, здаючи свою землю за копійки.

Продавати землю не можна, але здавати в оренду на 49 років можна. Ага.

Я підтримую земельну реформу. Треба вже закінчувати цей «совок».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Закрыть